Kiosk Sistemleri

Home Kiosk Sistemleri

Sistemik kiosk

Kiosk Sistemleri

Firmamız Kiosk İmalatı , Üretimi olarak Türkiye geneline satış ve satış sonrası hizmetler konusunda tüm ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamaya yönelik koşulsuz müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir. 

Kiosk Sistemleri

Üstün güvenlik uygulamalaıiyla donatılmıs olan kiosk ları sistem çökmelerine karşı tedbirlidirler. Özellikle Internet baglantısı olan kiosk larda yapılan tüm değişiklikler sadece sistemin yeniden başlatılması ile ilk haline döndürülebilir.

kiosk sistemleri, kabin içine gizlenmis bir bilgisayar, dokunmatik bir ekrandan oluşan, tanıtım, reklam, bilgilendirme, yönlendirme amaçlı kullanılan yüzyılın en gelişmiş interaktif tanıtım araçlarıdır. İç mekan ve dış mekan için farklı olarak tasarlanan kiosk larda degişik renk ve modellerde tasarımlar mevcuttur. iç mekan kiosk larında daha çok etkileyici ve şık bir tasarım üzerinde durulurken, dış mekan kiosk larında özellikle dayanıklılık ve basit işlevsellik üzerinde durulmaktadır.

Kiosk lar bilgisayar kullanım bilgisine ihtiyaç olmaması nedeni ile herkes tarafından kolaylıkla kullanabilmekte, bu yönüyle deKiosk larözellikle kamuya açık mekanlarda, kalabalık bölgelerde ve bilgi akışının eksik ve yetersiz kaldiği mekanlarda 7 gün 24 saat açık ve ücretsiz bir kullanım alanına sahip olmaktadir.

KIOSK Sistemleri nin EN ÇOK KULLANILDIĞI ALANLAR ( Touch screen kiosk )

· Sinema, tiyatro, stat gişe ve fuayeleri
· Alışveriş merkezleri, hipermarketler
· Fuar, seminer ve kongre merkezleri
· Şehir merkezleri, otobüs durakları, metro, tren istasyonları,
· Showroomlar
· Internet cafeler
· Belediye, konsolosluk, elçilik binaları
· Havaalanları, otogar ve marinalar
· Saray, milli park, tarihi ve turistik yöreler
· Üniversite ve diğer öğretim kurumları
· Hastaneler
· Restoranlar